Spark Hotel SK   |   EN   |   DE
Rezervácia

Ubytovanie

Wellness Hotel Spark**** ponúka najmodernejšie a najkvalitnejšie ubytovanie v Malackách a okolí. Všetky izby a apartmány sú elegantne zariadené v prírodných teplých farbách, ktoré ponukajú hosťom pohodlie a príjemnú atmosféru.

Každá hotelová izba má elegantný a nový nábytok, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič na vlasy, župan, Wifi pripojenie na internet, telefón s priamou voľbou, farebný LCD televízor s výberom programov, a klimatizáciu s individuálnou reguláciou.

Radi by sme upozornili našich hostí, že priestory hotela ako aj všetky izby a apartmány sú nefajčiarske.

Izby a apartmány Počet
Dvojlôžkové izby 20
Elegantne zariadené dvojlôžkové izby, vybavené moderným nábytkom, poskytujú komfort a príjemnú atmosféru. Všetky izby majú možnosť prístelky.
 
Bezbariérové izby 1
Špeciálne upravená pre imobilných hostí, spĺňajúca kritéria pre maximálne pohodlie.
 
Apartmány 3
Vychutnajte si pobyt v jednom z našich apartmánov, určených pre náročnejších hostí, resp. dlhodobo ubytovaných hostí, ktorí potrebujú okrem ubytovania aj pracovný priestor.
 
Prístelky  12
Na izby je možné si doobjednať prístelok na samostantom lôžku.
 
Detské prístelky 3
Pre deti do 15 rokov je možné si priplatiť detský prístelok.

Novinky Oznamy
Aktuálne v ponuke:

Jarná sezóna

Kozmetické ošetrenie

Špeciálne cvičenia


Darčekový poukaz

 Víkendové pobyty

Referencie

"Dobrý den, víkend jsme prožili ve vašem Wellness Hotelu Spark a přijeli jsme domů naprosto nadšení. Krásne prostředí, ubytování ,výborná kuchyně a wellness. Masaže provedené vaším masérem mají velmi blahodárné účinky. Dále by chtěla zdůraznit báječnej a milěj přístup vešeho personálu. U nás v Česku jsme navštívily hodně wellness hotelů,ale ani jeden se zdaleka nevyrovnal tomu vašemu. Děkujeme za příjemně prožitej víkend v hotelu a určitě zase přijedeme. S pozdravem, L. B. s rodinou. "

p. Lucie B.