Projekty

V našej firme sa snažíme pomáhať lokálnym umelcom tak, že vystavujeme ich tvorbu a tým podporujeme povedomie o ich práci u návštevníkov hotela. Hostia si môžu následne obrazy zakúpiť, alebo si ísť pozrieť ich ďalšiu tvorbu priamo v ateliéri výtvarníka.

Jozef Chrena

V priestoroch hotela máme vystavené obrazy od skvelého výtvarníka zo Záhoria, Jozefa Chrenu, ktorý vystavuje svoju tvorbu nielen po Slovensku, ale taktiež sa zúčastnil mnohých výstav v Česku, Rakúsku, Poľsku, Maďarsku, Francúzsku, Indonézii, USA a v Austrálii. Jeho prevažná časť tvorby je krajinomaľba, ktorú tvorí priamo v plenéri, pred daným motívom. Venuje sa tiež portrétom a abstraktnej maľbe. Pracuje špachtľovou technikou, prevažne olejom a akrylom, ale i akvarelom, pastelom a sépiou.

Magda Herczegová

V priestoroch galérie nájdete vystavené obrazy od lokálnej umelkyne, Magdy Herczegovej, ktorá začala tvoriť na plátno len nedávno. Celý svoj život sa však venovala umeniu, pracovala v Slovenskom Národnom Divadle ako kostymérka a popri svojej práci sa venovala výrobe sošiek z powertexu, vianočných ozdôb, ozdobných fliaš ako aj  výrobe rôznych dekoračných predmetov. Tvorba jej obrazov je z akrylu a jedná sa výlučne o abstraktnú maľbu, pričom na plátno pani Magda prenáša svoje aktuálne pocity a nálady.

V našej firme vieme, že zamestnanci sú to najdôležitejšie, čo máme.

Spokojnosť zamestnancov a ich profesijný rast sa pozitívne odzrkadľuje na ich práci, pričom našim spoločným cieľom je poskytovať kvalitné služby našim zákazníkom. Preto sa naša firma zapojila do projektu Európskej Únie na základe výzvy Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej Republiky a získala pre svojich zamestnancov projekt na Rozvoj zručností. Je nám potešením, že môžeme s podporou Európskej Únie spoločne rásť a rozvíjať sa k lepšiemu.

Rezervačný formulár
Bližšie informácie
bez nároku na lôžko (zdarma)
Objednávateľ
Doplňujúce informácie

Tento formulár nie je potvrdením rezervácie.

Potvrdenie rezervácie Vám príde na Váš e-mail.