Cenník

Typ vstupudospelýdieťa
Vstup bazén (2hod.)*10€6€
Vstup bazén (3hod.)12€7€
Vstup bazén (2hod.) plus (sauny a soľná inhalácia)20€-
Vstup bazén (3hod.) plus (sauny a soľná inhalácia)27€-
45 min. Soľná inhalačná miestnosť + infra sauna – ako samostatný vstup**6€3€
Za každých začatých 30 min. nad rámec zakúpeného vstupu sa účtuje doplatok, ktorý je hosť povinný uhradiť pri odovzdaní náramka na recepcii 2€1€

* vstupy zakúpené hodinu pred uzavretím wellness centra sú zo zľavou 30%.
**vstup možný denne, posledný vstup možný 2 hod. pred spustením ostatných sáun.

V cene vstupu môžu hostia v letnej sezóne navštíviť aj VONKAJŠÍ BAZÉN v átriu wellness centra. 

Deti do 3,99 roka majú vstup do bazénovej časti wellness centra grátis.
Detský vstup do bazénovej časti je pre deti od 4 rokov – 14,99 rokov.
Detský vstup do soľnej inhalačnej miestnosti je pre deti od 0-14,99 rokov.
Dospelý vstup je pre osoby od 15 rokov.

Prevádzkový čas sáun:

Pondelok - Streda: vstup infra sauna a soľná inhalačná miestnosť, posledný vstup možný 1 hod. pred uzatvorením wellness centra.
Štvrtok - nedeľa a sviatky: vstup infra sauna a soľná inhalačná miestnosť od 10:00-14:00, aj deti.
Vstup sauny /fínska, parná, infra/+ soľná inhalačná miestnosť od 16:00-20:00
Infra saunu si zapína hosť sám priamo v infra saune. Infra sauna sa automaticky vypne po 15 min. prevádzky.

Cenník zapožičania

Na recepcii Vám radi zapožičiame za poplatok osušky, plachty a župany. Použité prosím odovzdajte vo wellness centre do zberných košov.

ZapožičanieCena
Wellness osuška3€
Sauna plachta3€
Župan4,50€
Papučky3,50€

Do wellness centra si môžete priniesť aj vlastné čisté osušky, plachty a prezuvky. V saunách sú návštevníci povinní používať plachty. Zakúpením vstupu do sáun dostáva hosť 1 plachtu. Snažíme sa chrániť životné prostredie, preto osušky, plachty a župany nie sú zarátané v cene vstupu do wellness centra. Môžete si ich zapožičať priamo na recepcii za poplatok. Použité prosím odovzdajte vo wellness centre do zberných košov.

Wellness permanentka

Wellness hotel SPARK umožňuje hosťovi si zakúpiť wellness kartu, ktorú hosť môže využívať ako permanentku na služby hotela.

Hodnota kartyZľava
1-50€bez zľavy
51-150€2%
151-280€5%
281-345€7%
346€ a viac10%

Wellness hotel SPARK umožňuje hosťovi si zakúpiť wellness kartu, ktorú hosť môže využívať ako permanentku na služby hotela

Cenník je platný od 30.05.2022. Hotel si vyhradzuje právo na zmeny.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Pravidlá wellness centra

 1. Deti do 3,99 roka majú zakázaný vstup do vírivky. 
 2. Deti, ktoré nosia plienku, musia mať oblečenú špeciálnu plienku vhodnú do vody, alebo špeciálne plienkové plavky.
 3. Deti do 14,99r. majú vstup do saunovej časti zakázaný. 
 4. Deti do 14,99r. môžu navštíviť soľnú inhalačnú miestnosť a infra saunu denne do 12:00 hod. v  časoch otvorenia wellness centra a tento vstup je spoplatnený ako vstup pre dieťa a to 3EUR/45 min. vstup. 
 5. Obmedzenia v prevádzke wellness centra nájdete vždy aktuálne v časti OZNAMY. 
 6. Zakúpením vstupu do wellness centra môžu hostia využiť počas letnej sezóny aj vonkajší bazén v átriu wellness centra, ktorý je súčasťou wellness centra a platia preň všetky pravidlá ako pri používaní vnútorného bazéna.
 7. V čase po 18h je vo wellness priestoroch relaxačný režim. V tomto čase je vyžadované ohľaduplné správanie návštevníkov s ohľadom na ostatných návštevníkov wellness.
 8. Minimálny poplatok za vstup do wellness centra je uvedený vyššie podľa platného cenníka.  Ak tento čas hosť nedodrží, za každých začatých 30 minút je doplatok 2EUR/dospelá osoba a 1EUR/dieťa. Tento poplatok je host povinný uhradiť pri odovzdaní náramku na recepcii. 
 9. Je prísne zakázané konzumovať jedlo alebo piť nápoje v bazénoch, vírivke, v detskom bazéne, vo všetkých saunách a v soľnej inhalačnej miestnosti. 
 10. Na konzumáciu nápojov môžu hostia využiť stoly so sedením, nachádzajúce sa v bazénovej hale, alebo počas letnej sezóny aj terasu v átriu. 
 11. Do wellness centra je prísny zákaz nosiť sklenené predmety.
 12. Wellness centrom je myslený celý areál wellness centra, vrátane átria vo wellness centre.
 13. Ak si hosť želá objednať nápoj do wellness centra, môže tak urobiť cez tablet, nachádzajúci sa v bazénovej hale pri stoloch. Nápoje do bazénovej haly prináša obsluha v eko obaloch, nie v skle. Nápoje prosím skonzumujte na stoloch pri tablete. Jedlo a nápoje si v letnej sezóne môžete objednať a skonzumovať aj na terase v átriu, kde pravidelne chodí obsluha.  
 14. Tablet v bazénovej hale slúži aj na privolanie obsluhy a na skontrolovanie si času, ktorý hosť vyčerpal od nabitia náramku.
 15. Vstup do saunovej časti je možný len v kombinácii so vstupom do bazénovej časti. Nie je možné si zakúpiť samostatný vstup len do saunovej časti. 
 16. Zakúpením vstupu do bazénovej časti môže hosť v letnej sezóne navštíviť aj vonkajší bazén.
 17. Zakúpením vstupu „bazén + sauny“ dostáva hosť plachtu a fľašu vody grátis. 
 18. Vstup do fínskej sauny je možný len v hotelovej plachte. Použité plachty prosíme nechať v zberných košoch v bazénovej hale. Je zakázané používať farebné uteráky, osušky alebo farebné plachty vo fínskej saune. 
 19. Vstup do areálu wellness centra iba na vlastné riziko.
 20. Neplnoleté osoby vstup do areálu wellness len v doprovode dospelej osoby a výlučne len na zodpovednosť doprevádzajúcej dospelej osoby. 
 21. Jedna dospelá osoba môže doprevádzať max. 2 neplnoleté osoby.
 22. Deti sa môžu kúpať v detskom bazéniku len za doprovodu dospelej osoby a detský bazénik je určený len pre deti do 6 rokov.
 23. Dospelé osoby sa nemôžu kúpať v detskom bazéniku. Môžu sedieť na okrajoch bazénika.
 24. Prevádzkovateľ hotela nenesie zodpovednosť za osobné veci zabudnuté v priestoroch wellness centra. 
 25. Odporúčame našim hosťom odložiť si cennosti v trezore na hotelovej izbe, poprípade v trezore na hotelovej recepcii. 
 26. Hotel si vyhradzuje právo na obmedzenie prevádzky wellness centra v závislosti od jeho vyťaženosti. Odporúčame overenie dostupnosti pre neubytovaných hostí vopred telefonicky na tel. č. Recepcie: 034/7746203.
 27. Wellness centrum je monitorované kamerovým systémom za účelom ochrany majetku prevádzkovateľa. Zakúpením si vstupu a vstupom do areálu wellness centra dávate súhlas s monitorovaním wellness centra počas Vašej návštevy.
 28. Vo wellness centre sa  nenachádza bezplavková zóna, okrem spŕch v šatniach a spŕch pri saunách, ochladzovacej kade a prezliekární v šatniach. Plavky sú povinné v bazénovej časti a v átriu. V saunovej časti je návštevník povinný sa zahaliť do plachty. Do soľnej inhalačnej miestnosti sa nesmie vstupovať bez oblečenia, alebo bez zahalenia sa do plachty popr. do županu.

Každý návštevník wellness centra zakúpením vstupu súhlasí s vyššie uvedeným všeobecným prevádzkovým poriadkom wellness centra, vrátane individuálnych prevádzkových poriadkov pre bazény, sauny a soľnú inhalačnú miestnosť a prehlasuje, že si ich prečítal, porozumel ich obsahu, bude sa nimi riadiť a v plnej miere ich dodržiavať. 

Prevádzkové poriadky sú verejne dostupné na recepcii a vyvesené vo wellness centre. Je na zodpovednosti každého hosťa si pozorne prečítať a oboznámiť sa s prevádzkovými poriadkami pred zakúpením si vstupu. 

Pokiaľ hosť nesúhlasí s akýmkoľvek bodom v ktoromkoľvek prevádzkovom poriadku, odporúčame hosťovi si nekupovať vstup a nevstupovať do wellness centra. 

Prenájom wellness centra: 

2-hodinový prenájom wellness centra - iba bazénová časť: zahŕňa bazén, detský bazénik a vírivka -  v čase od 9:00-15:00 hodiny za 160€/vstup a maximálne 10 osôb celkom.

2-hodinový prenájom wellness centra - bazénová a saunová časť, plus soľná inhalačná miestnosť v čase od 09:00 – 21:00 hodiny za 280€/vstup a maximálne 10 osôb celkom.

Prenájom wellness centra musí byť hosťom nahlásený min. 24hod. vopred  a je platný iba ak je vopred uhradený v plnej výške a musí byť zároveň aj písomne potvrdený hotelom. 

Záloha je nevratná, čo znamená, že v prípade zrušenia termínu alebo nedostavenia sa na požadovaný termín prepadá v prospech hotela.

Prenájom wellness centra nezahŕňa prenájom wellness lobby, spa I. a spa II. miestností, a šatní.

Personál hotela a wellness centra má prístup do jednotlivých častí wellness centra aj počas prenájmu.

Každý návštevník wellness centra zakúpením vstupu súhlasí s vyššie uvedeným všeobecným prevádzkovým poriadkom wellness centra, vrátane individuálnych prevádzkových poriadkov pre bazény, sauny a soľnú inhalačnú miestnosť a prehlasuje, že si ich prečítal, porozumel ich obsahu, bude sa nimi riadiť a v plnej miere ich dodržiavať.

Prevádzkové poriadky sú verejne dostupné na recepcii a vyvesené vo wellness centre. Je na zodpovednosti každého hosťa si pozorne prečítať a oboznámiť sa s prevádzkovými poriadkami pred zakúpením si vstupu.

Vstup do wellness centra je iba na vlastné riziko. 

Hotel si vyhradzuje právo na zmeny.

Rezervačný formulár
Bližšie informácie
bez nároku na lôžko (zdarma)
Objednávateľ
Doplňujúce informácie

Tento formulár nie je potvrdením rezervácie.

Potvrdenie rezervácie Vám príde na Váš e-mail.