Masáže

Druh masážeCelotelováČiastočná
Klasická masáž35€/60min.20€/30min.
Bankovanie39€/60min.25€/30min.
Lymfodrenážna masáž79€/120min.48€/60min.
Športová masáž40€/60 min.25€/30min.
Másáž lávovými kameňmi49€/70 min.32€/35 min.
Láva Bambú masáž, 60 min.

55€

Táto procedúra spája východné tradície v novej teplej masážnej terapii s Láva Bambú. Zažite okamžité uvoľnenie svalstva hneď ako sa Vás dotkne Zen palička a vytiahne svalové napätie, pričom jej teplo navodí pocit relaxácie. Táto masáž uvolní svalstvo, podporuje prekrvenie a tok lymfy. Je vhodná pri svalovom napätí, strese, pre športovcov a tiež ako pomôcka v boji proti celulitíde.

Kokosová vlna z Fiji, 70 min.

65€

Netradičná masáž tela nahriatymi kokosovými mešcami za použitia panenského kokosového oleja naštartuje samoliečebné a omladzujúce procesy v celom tele a dodá mu energiu a vitalitu. Táto masáž je vhodná na odstránenie únavy, pôsobí regeneračne a uvoľňuje stuhnuté svalstvo. Úžasná vôňa čistej kokosovej drte pozitívne vplýva na psychický stav organizmu. Táto procedúra je ukončená zábalom z kokosovej dužiny a masla. Počas zábalu sa nechajte rozmaznávať extra kozmetickou masážou spodnej časti tváre.

Kakadu super lift: Liftingová masáž tváre s vitamínom C, 60 min.

70€

Kombinácia liftingovej masáže tváre a kozmetiky Pure Fiji pleťovej rady s vitamínom C viditeľne rozjasní, vyhladí a spevní unavenú pokožku tváre. Perlou ošetrenia je špeciálna masážna technika, ktorá prekrví a uvolní skrátené a zaťaté tvárové svaly, ktoré sú častou príčinou vzniku vrások. Po ošetrení je pleť vypnutejšia a rozžiarenejšia.

Cukrový vánok z raja – celotelové hydratačno-regeneračné ošetrenie tela, 70 min.

55€

Procedúra sa začína ošetrením pokožky zmesou kokosového mlieka a extraktov z exotických orieškov, ktoré omladia, vyživujú a hydratujú pokožku tela. Následne sa nanáša cukrovo-trstinový peeling, ktorý obsahuje prírodné alfa-hydroxidy, ktoré účinne odstraňujú staré kožné bunky, pokožku vyleštia a vyčistia zanesené póry. Peeling taktiež obsahuje panenský kokosový olej a extrakty z exotických orieškov, čím zaručuje hlboko hydratovanú a vyživenú pokožku. Na záver sa nanáša kokosový olej bohatý na prírodné vitamíny A, B, C a E, ktorý dodáva pokožke zdravý a krásny vzhľad. Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pokožky a je vhodné v každom ročnom období. Ošetrenie prináša nielen odstránenie starej pokožky, ale aj relax a uvoľnejnie pri únave a strese. 

Rituál Matamanoa, 70 min.

65€

Matamanoa je originálna celotelová fidžijská masáž teplými mušlami a studenými lastúrami. Prehrieva a regeneruje svalstvo, uvoľňuje fyzické a psychické napätie. Je ukončená masážou tváre a vlasovej časti hlavy na sucho alebo s kokosovým olejom. Rituál sa začína tlakovou masážou, nasleduje hydratácia pokožky teplým exotickým olejom, uvoľňujúca masáž celého tela pomocou teplých a studených mušlí a na záver je rituál zakončený relaxačnou masážou hlavy. 

 

 

Aromatická masáž, 50 min.

40€

Pri masáži sa používajú silicové oleje , ktoré pôsobia ako terapia pre myseľ a telo, a celkovo pôsobia priaznivo na nervovú sústavu. Táto masáž pomáha podporovať imunitný systém a aktivovať alebo stabilizovať psychiku. Pred masážou máte možnosť výberu z troch masážnych olejov.

Regeneračné čistenie pokožky - chrbát, 15 min.

15€

Tento peeling je vynikajúcou predprípravou na akúkoľvek masáž pretože zanecháva pokožku čistú, vláčnu a hydratovanú. Peeling je tiež vhodný aj ako samostatná čistiaca kúra. Čistenie je veľmi príjemné a relaxujúce.

Reflexná masáž chodidiel, 30 min.

30€

Všetky zakončenia ľudského tela vyusťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom, alebo oblastiam tela. Až 90% týchto plôšok sa nachádza na šľapajách chodidiel, takže chodidlo predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. Je to jedna z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny, pretože táto masáž priaznivo ovplyvňuje látkovú výmenu, zmierňuje bolesti chrbta a chrbtice, a taktiež pomáha predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Po masáži sa telo stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a klient odchádza s pocitom ľahkých nôh.

Reflexná antistresová procedúra chodidiel, 50 min.

35€

Táto vynikajúca kombinácia očisty nôh a reflexnej masáže chodidiel okamžite odstráni pocit ťažkých a unavených chodidiel. Počas procedúry sa najprv očistia chodidlá uvoľnujúcim teplým zábalom, ktorý pripraví chodidlá na očisťujúci peeling s obsahom výživných látok. Po peelingu sú chodidlá zbavené odumretých kožných buniek, sú hydratované a pokožka ostáva príjemne vláčna. Procedúra je ukončená bodovo-pohybovou reflexnou masážou chodidiel, ktorá zlepšuje celkovú látkovú výmenu, redukuje bolesti chrbta a chrbtice, a taktiež napomáha predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Je to jedna z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Po reflexnej masáži chodidiel sa telo stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a klient má pocit ľahkých nôh. Je to jedinečná procedúra na oddych a relax.

Exkluzívny parafínový zábal rúk alebo nôh, 20 min.

18€

Tento vyživujúci a hlboko hydratačný parafínový zábal je ideálny ako doplnok k akejkoľvek masáži či procedúre, alebo aj ako samostatné ošetrenie hlavne pre popraskanú, suchú a zvädnutú kožu na rukách či nohách. Zábal je jednorazový, vždy určený len pre jedného klienta.

Luxusné ošetrenie rúk alebo nôh, 60 min.

38€

Doprajte svojím rukám či nohám skutočne relaxujúce ošetrenie, ktoré im pomôže opäť získať mladistvý vzhľad. Ošetrenie zahŕňa kúpeľ rúk alebo nôh, následný výživný a hydratačný peeling, relaxačno – reflexnú masáž rúk a predlaktia alebo nôh a predkolenia a je ukončené luxusným parafínovým zábalom, ktorý je obohatený o výživné a hydratačné zložky. Ošetrenie veľmi pomáha pri popraskaných pätách a suchej, zvädnutej pokožke rúk.

Kompletná regenerácia, 70 min.

65€

Procedúra sa začína upokojujúcou masážou s olejom obohateným o pivnú mladinu, ktorý dôkladne vyživuje pokožku. Nasleduje bahenný zábal z bahna z Mŕtveho mora, ktorý ma anticelulitídne účinky, prekrvuje a regeneruje pokožku, zvyšuje bunkový metabolizmus, priaznivo pôsobí na lymfatické cesty, má pozitívne účinky na kožné ochorenia a blahodárne pôsobí na celé telo. Obsahuje mnoho telu potrebných minerálnych látok. Procedúra je ukončená výživným olejovým a soľným kúpeľom obsahujúcim mandľový olej, obilné výťažky a pivnú mladinu.

Zdroj mladosti, 70 min.

65€

Zdroj mladosti je procedúra, ktorá sa začína očisťujúcim peelingom, ktorý odstráni odumreté kožné bunky. Následná aroma masáž s použitím špeciálneho oleja z vínnej révy, bohatého na unikátne prírodné antioxidanty nazývané polyfenil, omladzuje a spevňuje pokožku. Olej ma anticelulitídne a spevňujúce účinky. Tieto látky účinne odburávajú voľné radikály ktoré spôsobujú starnutie pokožky a stratu elasticity. Procedúra je zakončená ukľudňujúcim kúpeľom so zmesou bylín a s olejom s vínnou révou, ktorý prekrvuje pokožku, uvoľňuje napätie a stres.

Pokoj v duši, 70 min.

55€

Pokoj v duši je procedúra zameraná na celkové upokojenie a uvoľnenie celého tela a mysle. Ruža pôsobí na organizmus upokojujúco, a masáž zasa regeneračne, čím táto kobinácia napomáha telu získavať stratenú energiu. Procedúra je ukončená upokojujúcim kvetinovo-bylinným a soľným kúpeľom.

Antistresová procedúra, 70 min.

55€

Relaxačná celotelová masáž levanduľovým olejom sa postará o upokojenie nervovej sústavy a následná kúpeľ so soľou z Mŕtveho mora, levandúľ a zmesou bylín nabudí celkové uvolnenie tela a mysle.

Masáž tváre, 25 min.

25€

Masáž tváre pomáha zabrániť starnutiu pleti a vzniku vrások, podporuje regeneráciu, zvyšuje pružnosť pokožky, má pozitívny vplyv na psychiku a zásadne znižuje napätie v tvári, čím tvár získava znovu jasnú a spevnenú pleť, príjemý výraz a úsmev.

Terapeutické masáže

Breussova masáž, 50 min.

40€

Breussova masáž je veľmi účinná a jemná terapia, ktorá pôsobí energetizujúco a blahodarne najmä na chrbticu. Priaznivo pôsobí predovšetkým na svaly okolo chrbtice, ktoré sa uvoľňujú a tým odbúravajú tlak vyvíjaný na nervy. Je to citlivá energetická manuálna masáž pozdĺž chrbtice, ktorá rozpúšťa fyzické, energetické a emočné blokády. Použitím špeciálneho oleja z ľubovníka bodkovaného pomáha breussova masáž regenerácii podvyživených medzistavcových platničiek.

Dotyk z mŕtveho mora, 60 min.

45€

Blahodarné účinky bahna z Mŕtveho mora sú preverené už tisíce rokov. Regenerujú, hydratujú a upokojujú pokožku, remineralizujú ju a odstraňujú z nej odumreté bunky. V kombinácii s masážou pôsobia priaznivo pri reumatických a kĺbových bolestiach a záverečný termozábal harmonizuje a hlboko relaxuje celý organizmus.

Rezervačný formulár
Bližšie informácie
bez nároku na lôžko (zdarma)
Objednávateľ
Doplňujúce informácie

Tento formulár nie je potvrdením rezervácie.

Potvrdenie rezervácie Vám príde na Váš e-mail.