Wellness

centrum

RELAX PRE TELO AJ DUŠU


Ponuka nášho wellness centra

Wellness centrum Wellness Hotela Spark**** Vám ponúka možnosť relaxovať telom aj dušou. K dispozícii je hosťom 12x6m kľudový bazén s protiprúdom a chrličom, vírivka pre 5 osôb, útulný detský bazénik, parná soľná sauna, bylinková aroma sauna, infra sauna, ochladzovacie sprchy, a relaxačná miestnosť. Vo wellness centre sa taktiež nachádzajú Spa I. a Spa II. miestnosti určené na masáže, kozmetické ošetrenia a rôzne procedúry.

Wellness centrum je otvorené aj pre verejnosť.

Počas kurzov plávania alebo rôznych akcií je wellness centrum uzatvorené. Informácie nájdete na úvode v záložke Oznamy alebo priamo na recepcii +421 (0) 34 7746203-4.

Darčekový poukaz

V ponuke máme variabilné darčekové poukazy, ktoré si navrhnete presne podľa svojich predstáv. Môžete si vybrať z kompletnej ponuky wellness hotela SPARK**** a potešiť tak svojich blízkych.

Na darčekový poukaz Vám napíšeme Vami zvolený produkt alebo službu ( masáž, kozmetika, vstup do wellness, ubytovanie a pod. ), prípadne ich kombináciu. Hodnotu darčekového poukazu si určíte sami.

Darčekový poukaz Vám vystavíme na počkanie na recepcii hotela, alebo Vám zašleme e-mailom elektronický darčekový poukaz po uhradení zálohovej faktúry.

Platnosť darčekového poukazu je 3 mesiace odo dňa zakúpenia a treba ho vyčerpať jednorazovo.

Virtuálna karta

Virtuálnu kartu nemusí hosť vyčerpať jednorazovo, na rozdiel od darčekového poukazu. Táto karta funguje ako permanentka, na ktorú sa nabije Vami zvolená čiastka a obdarovaný tento kredit čerpá na akékoľvek služby z ponuky hotela o ktoré má záujem. Virtuálnu kartu Vám vystavíme na počkanie na recepcii hotela.

Virtuálna karta je platná 1 rok odo dňa zakúpenia.

Fotogaléria

Rezervačný formulár
Bližšie informácie
bez nároku na lôžko (zdarma)
Objednávateľ
Doplňujúce informácie

Tento formulár nie je potvrdením rezervácie.

Potvrdenie rezervácie Vám príde na Váš e-mail.