Wellness

RELAX PRE TELO AJ DUŠU


Ponuka nášho wellness centra

Wellness centrum Wellness Hotela Spark**** Vám ponúka možnosť relaxovať telom aj dušou. K dispozícii je hosťom 12x6m kľudový bazén s protiprúdom a chrličom, v letnej sezóne vonkajší vyhrievaný bazén s relax zónou, vírivka pre 5 osôb, útulný detský bazénik, parná soľná sauna, bylinková aroma sauna, infra sauna, fínska sauna, ochladzovacia kaďa a sprchy,  ako aj soľná relaxačná miestnosť. Vo wellness centre sa taktiež nachádzajú Spa I. a Spa II. miestnosti určené na masáže, kozmetické ošetrenia a rôzne telové procedúry.

Wellness centrum je otvorené aj pre verejnosť

Počas kurzov plávania alebo rôznych akcií je wellness centrum uzatvorené.

Informácie nájdete na úvode v záložke Oznamy alebo priamo na recepcii +421 (0) 34 7746203.

Darčekový poukaz

V ponuke máme variabilné darčekové poukazy, ktoré si navrhnete presne podľa svojich predstáv. Môžete si vybrať z kompletnej ponuky wellness hotela SPARK**** a potešiť tak svojich blízkych.
Na darčekový poukaz Vám napíšeme Vami zvolený produkt alebo službu (masáž, kozmetika, vstup do wellness, ubytovanie a pod.), prípadne ich kombináciu. Hodnotu darčekového poukazu si určíte sami.
Darčekový poukaz Vám vystavíme na počkanie na recepcii hotela. Taktiež ponúkame už predvolené darčekové poukážky, ktoré nájdete na stránke hotela s možnosťou vpísania Vášho venovania a zakúpenia on-line, preto ich máte k dispozícii ihneď.

Darčekovú poukážku je potrebné vyčerpať jednorázovo.

Virtuálna karta

Virtuálnu kartu nemusí hosť vyčerpať jednorázovo, na rozdiel od darčekového poukazu. Táto karta funguje ako permanentka, na ktorú sa nabije Vami zvolená čiastka a obdarovaný tento kredit čerpá na zakúpené služby z ponuky hotela. Virtuálnu kartu Vám radi vystavíme na recepcii hotela.

Virtuálna karta je platná 1 rok odo dňa zakúpenia.

Rezervačný formulár
Bližšie informácie
bez nároku na lôžko (zdarma)
Objednávateľ
Doplňujúce informácie

Tento formulár nie je potvrdením rezervácie.

Potvrdenie rezervácie Vám príde na Váš e-mail.